iconmonstr-shield-27-72

BEZPIECZEŃSTWO

OFP zapewnia bezpieczeństwo w zakresie prowadzenia działalności, jak również realizacji inwestycji kierując się przy tym wieloletnim doświadczeniem kadry współpracowników. Realizuje projekty od pomysłu do zakończenia inwestycji. Prowadzi nadzór prawno – finansowy nad prawidłowością realizacji zadań partnerów biznesowych oraz wykonawców. Ponadto zabezpiecza portfel klienta na zrealizowanie każdej inwestycji przy pomocy bezzwrotnych i zwrotnych form finansowania.

iconmonstr-briefcase-14-72

INNOWACJE

OFP zapewnia autorskie i innowacyjne rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających klientów z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa. Zapewnia przedsiębiorcom pomoc i poradę prawną na wszystkich etapach postępowania w obszarze prawa gospodarczego i spółek. Poprzez specjalistów występuje w roli pełnomocnika jako reprezentant interesów naszych Klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi publicznej właściwymi z uwagi na charakter sprawy oraz region.

iconmonstr-pen-15-72

DYSKRECJA

OFP działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kierując się przy tym dokładnością analizy potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wnikliwie zbadanej sytuacji klienta dobiera precyzyjne rozwiązania do zaistniałej sytuacji. Gwarantuje przy tym dyskrecję powierzonych zadań. Dba o indywidualne podejście do klienta szczegółowo badając każdą sprawę. Pomaga znaleźć najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania dla klienta z zastosowaniem wszelkich dostępnych metod.

NASI LUDZIE

Renata Piętka

Renata Piętka

Prezes Zarządu

e-mail: renata.pietka@ofp.com.pl

Doradca restrukturyzacyjny, Prezes zarządu OFP Finansowanie Restrukturyzacje Sp. z o.o. ekspert w zakresie spraw upadłościowych, handlowych, cywilnych gospodarczych. Specjalista od przekształceń i przejęć spółek oraz prawnych aspektów wprowadzania podmiotów na giełdy. Na co dzień świadczy stałą obsługę prawną w branży: FMCG, przetwórstwie przemysłowym, budowlanej (w tym deweloperskiej), gastronomicznej, transportowej.

Łukasz Piętka

Łukasz Piętka

Dyrektor ds. sprzedaży

e-mail: lukasz.pietka@ofp.com.pl

 

Absolwent WSAiB, ekspert ds. inwestycji i pozyskania finansowania, prokurent i Dyrektor ds. sprzedaży w OFP Finansowanie Restrukturyzacje Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstw, zarówno niewielkich działalności jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego. Twórca planów sprzedażowych i wieloletnich strategii marketingowych. Praktyk we wdrażaniu zmian organizacyjnych  w podmiotach gospodarczych i w tworzeniu nowych strategii rozwoju.

Norbert Nowakowski

Norbert Nowakowski

Członek zarządu
e-mail: norbert.nowakowski@ofp.com.pl

Doradca restrukturyzacyjny, Członek zarządu OFP Finansowanie Restrukturyzacje Sp. z o.o. Absolwent studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej, SGH Warsaw School of Economics , Uczelni Łazarskiego w Warszawie, wybitny praktyk w obszarze prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego, handlowego, cywilnego, gospodarczego, budowlanego, bankowego i nieruchomości. Świadczy stałe obsługi prawne w branży FMCG, transportowej, deweloperskiej, w tym w jednej z największych firm deweloperskich w Trójmieście.

Anna Agnieszka Raczyńska

Anna Agnieszka Raczyńska

Dyrektor finansowy
e-mail: agnieszka.raczynska@ofp.com.pl

Doktor ekonomii SGH, manager, narodowy ekspert ds. NPL, prokurent i Dyrektor Finansowy OFP Finansowanie Restrukturyzacje Sp. z o.o. Posiada 20-to letnie międzynarodowe, interdyscyplinarne doświadczenie zawodowe, m.in. w BA CA HVB Group, CitiBank. Wykładowca w zakresie ekonomicznej interpretacji prawa bankowego i restrukturyzacyjnego. Twórca systemu Early-Warning, VBM, zarządzania zmianą i kryzysem w firmach.  Jedyny ekonomista tworzący w 2015-2017 kongresy restrukturyzacyjne dla sędziów, prokuratorów, syndyków i D.R. m.in. dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.